single

Jak uniknąć zamglonych okularów podczas pandemii

Od początku pandemii jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się ludzie, jest konieczność noszenia maski na twarzy. Maski na twarz są niewygodne i mogą utrudniać oddychanie, ale w interesie powstrzymania rozprzestrzeniania się COVID-19 ludzie odkładają na bok swoje osobiste potrzeby i noszą maski na twarz. Jednak poza dyskomfortem, jest jeszcze jeden aspekt noszenia maski, z którym ludzie mogą mieć trudności - zaparowane okulary.

Okulary są niezbędne dla prawie 75% populacji, a ponieważ wszyscy są zmuszeni do noszenia masek, ich okulary są stale zaparowane. Ten nowy, ale niezwykle powszechny problem jest nie tylko irytujący, ale może być niebezpieczny! Nigdy nie chcesz, aby Twój wzrok był utrudniony - w mgnieniu oka może stać się coś, czego nie będziesz w stanie zobaczyć przez mgłę. Na szczęście jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby skutecznie poradzić sobie z tym problemem, zaczynając od powłoki przeciwmgielnej.

Co to jest powłoka Anti-Fog?

Trwała powłoka przeciwmgielna Rx-Safety jest chemicznie związaną powłoką. Aby uczynić ją jak najbardziej skuteczną, jest ona nakładana zarówno na wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę soczewek, aby zapewnić maksymalną ochronę. Działa ona na poziomie molekularnym, aby zapewnić niezawodną i trwałą ochronę przeciwmgielną. Powłoka zapobiega gromadzeniu się cząsteczek wody, co powoduje powstawanie mgły na okularach, która uniemożliwia widzenie przez soczewki. To skutecznie utrzymuje Twoją wizję czystą zarówno od mgły jak i skorygowaną, ponieważ Twoja recepta może doskonale skorygować Twoją wizję. Ta powłoka działa dobrze nawet wtedy, gdy przechodzi z zimnych warunków do gorącego lub wilgotnego klimatu, który jest skutecznie, co dzieje się, jak oddychać przez maskę.

Czy można uzyskać powłokę Anti-Fog na każdym okularach?

Możesz uzyskać powłokę anti-fog na każdej parze okularów, od okularów przeciwsłonecznych do okularów na receptę, do okularów ochronnych na receptę. Jest to świetna opcja dla każdego, kto musi nosić okulary jakiegokolwiek rodzaju z osłoną twarzy, ale nawet po zakończeniu pandemii, powłoka przeciwmgielna będzie pomocna w prawie każdym sezonie. Czy masz do czynienia z chodzeniem z ciepła do zimna lub z ciepła do klimatyzacji, powłoka anti-fog może zrobić wielką różnicę po prostu z codziennym komfortem i wygodą.

Jakie mam opcje przeciwmgielne?

Jeśli nie jesteś zainteresowany w stałym rozwiązaniem dla mgły okulary w tym momencie, można spojrzeć na niektóre bardziej tymczasowe opcje, które mogą być ponownie zastosowane, kiedy tylko potrzebujesz. Jest to dobra opcja, jeśli masz parę okularów, bez których nie możesz żyć na tyle długo, aby zastosować powłokę. W ten sposób nadal możesz bezpiecznie nosić okulary, ale nie będziesz musiał rezygnować z nich przez dłuższy okres czasu, aby uzyskać powłokę.

Te trzy opcje są skutecznymi rozwiązaniami dla tymczasowych poprawek.

Powłoka na soczewki niezawierająca mgły

Jest to powłoka w sprayu, która jest bezpieczna i skuteczna w przypadku większości soczewek i dodatkowych powłok. Zapobiega nadmiernej wilgotności i wilgoci od zaparowania okularów skutecznie. Jest łatwy do ponownego zastosowania w razie potrzeby i działa również na maski do nurkowania. Na tylko $ 5 za butelkę, opcja ta jest doskonale przystępne dla prawie każdego budżetu.

Anti-Fog Solution

To rozwiązanie anti-fog robi więcej niż tylko zapobiega mgle. Pomaga również odmłodzić soczewki. Wystarczy jedna kropla na każdą soczewkę. Gdy roztwór zostanie równomiernie rozprowadzony na soczewce, możesz użyć czystej ściereczki z mikrofibry, aby upewnić się, że jest ona idealnie wolna od smug i mgły w najbliższej przyszłości. Kiedykolwiek zużyje się, łatwo jest ponownie zastosować roztwór, a to tylko 5 dolarów za wystarczającą ilość roztworu na miesiące, a nawet lata.

Cat Crap Anti-Fog

Jest to jeden z bardziej znanych i najbardziej popularnych produktów anti-fog dostępnych na rynku. Łączy w sobie zarówno czyszczenia soczewek z anti-fog i jest bezpieczny dla wszystkich soczewek. Można go używać do gogli, lornetek, wizjerów kasków, okularów i okularów przeciwsłonecznych. Jeśli ma soczewkę, ten produkt będzie działał dla niego. Łatwo się go nakłada i ściera, można go stosować ponownie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.