single

Dlaczego tak bardzo nam na tym zależy?

Ochrona przed niebieskim światłem to coś więcej niż tylko nagłówki w wiadomościach. Chodzi o dbanie o oczy i ogólny stan zdrowia.

Powszechnie wiadomo, że oczy są bezpośrednio związane z tym, jak postrzegamy świat. Gdy rzeczy wydają się zamazane i niewyraźne, może to prowadzić do bólu głowy i zmęczenia.

Nie zawsze jednak wiemy jak bardzo jesteśmy narażeni na działanie niebieskiego światła każdego dnia.

Soczewki BluTech zostały zaprojektowane, aby pomóc chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed potencjalnie szkodliwym działaniem niebieskiego światła, abyś mógł żyć pełnią życia.

Podróż BluTech w kierunku rozwiązań opartych na niebieskim świetle rozpoczęła się w 2010 roku po rodzinnej tragedii.

Trzech dziadków założyciela firmy straciło wzrok w wyniku zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem, do którego przyczynia się niebieskie światło.

Ochrona przed światłem niebieskim w celu zachowania zdrowego wzroku przez całe życie to zobowiązanie, które bierzemy sobie do serca.

Ważne jest, abyśmy tworzyli produkty, które chronią, a jednocześnie zapewniają atrakcyjny, niemal przezroczysty wygląd. Wierzymy w pełną ochronę i prawdziwe wrażenia kolorystyczne.

Wierzymy, że powinieneś żyć bez bólów głowy i migreny, bez doświadczenia cyfrowego zmęczenia oczu i z pocieszającą świadomością, że chronisz się przed prześwietleniem.

Twoje bezpieczeństwo jest tym, co napędza nasze badania i wysiłki, aby stworzyć najlepszej jakości soczewki na rynku.

Ważne jest dla nas, abyś mógł cieszyć się najwyższej jakości doświadczeniami ze swoją rodziną dziś, jutro i przez całe życie.

Traktujemy to zobowiązanie niezwykle poważnie, abyś mógł czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od tego, gdzie jesteś i jak spędzasz czas.

Znajdź BluTech w pobliżu