single

Jak zorganizować dom na jesień

Wszyscy dobrze znamy wiosenne porządki, ale jesień jest równie dobrą porą roku, by zrobić porządki w domu i przygotować się na nadejście chłodniejszej pogody. Oto kilka wskazówek, jak rozpocząć proces jesiennego sprzątania w domu, abyś mógł cieszyć się nadchodzącym sezonem wakacyjnym w bardziej zorganizowany i zrelaksowany sposób.

Zrób porządki w szafie

Święta często przynoszą nowe zakupy lub prezenty, które często trafiają do i tak już pełnej szafy. Najlepszym sposobem, aby tego uniknąć, jest zrobienie porządków w szafie i pozbycie się rzeczy, których już nie nosisz. Szybka rada: miej w pobliżu torbę lub kosz na datki, aby na bieżąco robić porządki.

Uporządkuj swoją spiżarnię

Ponieważ jesienna pora roku wymaga ciast, obfitych posiłków i gotowania, uporządkowanie spiżarni może sprawić, że nadchodzące miesiące będą mniej gorączkowe i nieporządne. Poświęć trochę czasu na uporządkowanie spiżarni i wyrzuć lub oddaj żywność, której nie będziesz jeść. Możesz nawet rzucić wyzwanie przyjaciołom, by opróżnili kilka puszek jedzenia ze swojej spiżarni i przekazali je do lokalnego schroniska na czas świąt.

Ożyw swój pokój dzienny

Jesień to idealna pora na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów, granie w gry lub gromadzenie się wokół kominka z gorącą czekoladą. Aby wnieść do domu trochę dodatkowego ciepła i przytulności, dodaj do salonu jesienny wystrój, taki jak poduszki w ciepłych odcieniach, miękkie koce, świece o zapachu wanilii i oczywiście mnóstwo dyń.

Przygotuj się na chłodniejszą pogodę

Dla tych, którzy mieszkają w chłodniejszym klimacie, jesień to idealny czas na zorganizowanie szafy na płaszcze ze wszystkimi jesienno-zimowymi niezbędnikami. Zgromadzenie kurtek, płaszczy i butów w jednym miejscu, do którego będziesz mieć łatwy dostęp, to najlepszy sposób na przechowywanie jesienno-zimowego ekwipunku na chłodniejsze miesiące. Dodanie do swojej jesiennej garderoby szali w jasnych kolorach to świetny sposób na ożywienie ponurych dni i sprawienie, że będą one bardziej radosne.

Znajdź BluTech w pobliżu